Jak zdobyć pieniądze na wakacyjny wyjazd posiadając kredyt hipoteczny

Kategoria: Artykuły
Ponad połowa Polaków planuje wyjazd wakacyjny. Część z nich wybierze się za granicę, większość jednak postawi na wypoczynek w kraju. W obu przypadkach trzeba liczyć się z kosztami i to nie małymi, bo sięgającymi przynajmniej kilku tysięcy złotych. Z tego powodu wielu wczasowiczów zdecyduje się skorzystać z pożyczki. Co z osobami, które posiadają kredyt hipoteczny?

Kredyt na dom czy kredyt mieszkaniowy jest olbrzymim obciążeniem finansowym, trwającym z reguły przez kilkadziesiąt lat. Co istotne, posiadając kredyt hipoteczny, automatycznie obniżamy swoją ocenę scoringową. W takiej sytuacji otrzymanie kredytu na wakacje z banku graniczy z cudem. Nie jest to jednak jedyna droga do uzyskania pieniędzy na urlopowy wyjazd. Szybkie pożyczki bez BIK stanowią w takiej sytuacji świetną alternatywę dla osób z obciążeniem kredytowym. Dzięki nim bez problemu uzyskamy fundusze potrzebna na udane wczasy.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń

Korzystając z oferty firm pozabankowych, możemy otrzymać nawet 5 000 złotych pożyczki na okres kilkudziesięciu dni. A to z pewnością nie tylko podreperuje nasz wakacyjny budżet, ale w wielu przypadkach pozwoli sfinansować cały wyjazd. Brak skomplikowanych formalności umożliwia uzyskanie pieniędzy nawet w 15 minut. Także nie musimy obawiać się, że nie zdążymy wszystkiego załatwić. Pożyczka bez BIK natomiast gwarantuje nam uzyskanie środków na wakacje, nawet w przypadku gdy figurujemy w rejestrach BIK czy KRD.