Kategorija: Artykuły

Pożyczamy pieniądze na leczenie

O darmowej służbie zdrowia można powiedzieć wiele, oprócz tego, że jest skuteczna w sytuacjach wymagających natychmiastowego leczenia. Legendarne już kolejki do specjalistów, gdzie na wizytę można czekać nawet kilkanaście miesięcy, wymuszają korzystanie z prywatnych usług medycznych. A to niestety kosztuje.

Alternatywne sposoby na zaciągnięcie pożyczki

Obecnie pożyczamy pieniądze już nie tylko za pośrednictwem platform internetowych, ale także z wykorzystaniem nowoczesnych aplikacji na smartfona. W ten sposób faktycznie wystarczy przesunąć palcem po ekranie telefonu, by pieniądze w ciągu kilkunastu minut znalazły się na naszym koncie. Czy istnieją jeszcze inne sposoby na szybkie zdobycie środków finansowych?

Kto najczęściej zaciąga chwilówki i dlaczego?

Rynek pożyczek pozabankowych staje się coraz popularniejszy. Według danych Biura Informacji Kredytowej w 2017 roku skorzystało z nich aż 1,5 miliona Polaków. Kim są klienci firm pozabankowych i dlaczego korzystają z tego rodzaju wsparcia finansowego?

Jak zdobyć pieniądze na wakacyjny wyjazd posiadając kredyt hipoteczny

Ponad połowa Polaków planuje wyjazd wakacyjny. Część z nich wybierze się za granicę, większość jednak postawi na wypoczynek w kraju. W obu przypadkach trzeba liczyć się z kosztami i to nie małymi, bo sięgającymi przynajmniej kilku tysięcy złotych. Z tego powodu wielu wczasowiczów zdecyduje się skorzystać z pożyczki. Co z osobami, które posiadają kredyt hipoteczny?